Niedziela z Wilgą Miastków

Podczas ostatniego meczu na stadionie w Miastkowie Kościelnym, po raz pierwszy w historii naszego klubu udało się zorganizować dziecięcą eskortę wyprowadzającą zawodników na boisko.

W całym przedsięwzięciu wzięło udział aż 28 dzieci, dziewczynek i chłopców.

Poniżej linki do zdjęć zarówno z eskorty jak i z konkursów dla naszych małych sportowców oraz film już z samego wyprowadzenia.

Miłego oglądania! ;)

Chciałbym również z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji całego dnia, zaczynając od Prezesa Marka Bąka i całego zarządu, który ufundował nagrody dla wszystkich dzieci, przez Daniela Króla za pomoc organizacyjną, użyczenie sprzętu elektronicznego, Darka Bakierę za pomoc organizacyjną, Marcina Zająca i Łukasza Wasilkę za pomoc w przygotowaniu boiska do konkursów, Renatę Baran za pomoc z przygotowaniu dyplomów, podziękowań, za upamiętnianie wszystkiego na zdjęciach, Mateusza Pałysę za pomoc w nagraniu filmu, Karola Bogusza i Piotrka Domańskiego za użyczenie sprzętu sportowego, Kubę Jakubika za pomoc w organizacji konkursów i Agnieszkę Aniszewską za pomoc w organizacji całego dnia i wsparcie w trudniejszych momentach... ;)

Bez Was nie widzieli byśmy tylu uśmiechów na twarzach naszych dzieci...

Dziękuję również rodzicom i dzieciom za liczne przybycie!

p.s Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeśli tak - wybaczcie ;)