Prześwietlenie nr 14 - Patryk Salamończyk

PATRYK SALAMOŃCZYK

1. Ile masz lat? 21

2. Pseudo? Nie mam, po prostu Patryk

3. Moja najlepsza cecha charakteru to: Pracowitość.

4. Ulubiona muzyka? Rodzaj/piosenka? Nie mam ulubionej, słucham wszystkiego.

5. Ostatnio przeczytana książka? Nie pamiętam. Nie mam czasu na czytanie książek

6. Czym zajmujesz się na co dzień? Pracuje przy wykończeniach, oczywiście mieszkań nie ludzi :P

7. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z piłką? Ile miałeś lat gdy zaczynałeś? Odkąd pamiętam ganiałem za piłka. Zaczynało się oczywiście wszystko od podwórkowych gierek jak można to tak nazwać, później wszystko przerodziło się w pasje którą uprawiam do dziś i bez której nie potrafię normalnie funkcjonować.

8. Trener od którego najwięcej się nauczyłeś? Piotr Kondej

9. Twój wcześniejszy klub/kluby? Rakieta Zwola oczywiście od najmłodszych lat, trudno nie wspomnieć o półrocznym wypożyczeniu do Laguny Stary Miastków :D

10. Ulubiona pozycja na boisku? Bramkarz, chodź myślę, że na napadzie tez bym się odnalazł.

11. Jak trafiłeś do Wilgi? Pod koniec szkoły podstawowej Pan Marek Bąk zaproponował mi sprawdzenie swoich umiejętności w Wildze, i tak zostałem do tej pory.

12. Ulubiony klub? Real Madryt

13. Najlepszy piłkarz na świecie? Cristiano Ronaldo

14. Najlepszy piłkarz w Polskiej Ekstraklasie? Nie mam pojęcia nie oglądam polskiej ligi.

15. Najlepszy piłkarz z naszej ligi? Szczerze mówiąc to nie znam nikogo wyróżniającego się na ogłoszenie go najlepszym.

16. Najlepszy zawodnik przeciwko któremu grałeś? Sebastian Papiernik

17. Najlepszy zawodnik z naszego klubu? Piotr Domański

18. Najbardziej niedoceniany zawodnik naszej drużyny? Krzysiek Aniszewski, uważam, że gra zbyt mało, a ze swoim doświadczeniem mógłby nam znacząco pomóc w obecnej sytuacji.

19. Zawodnik Wilgi z największym potencjałem? Myślę, że Maciej Ponceleusz i Przemysław Kajka mogą w przyszłości znacznie wzmocnić nasza drużynę.

20. Największy żartowniś szatni? Budyń

21. Największy imprezowicz? Bartosz Wasilka, jemu już chyba alkohol zaczął smakować :D

22. Największy modniś? Czołg

23. Kto jest największy nerwusem? Damian Baran