Prześwietlenie nr 18 - Szymon Wasilka

SZYMON WASILKA

1. Ile masz lat? Jeszcze 20!

2. Pseudo? Przyjęło się od jakiegoś czasu Ferrara!

3. Moja najlepsza cecha charakteru to: Myślę, że ambicja.

4. Ulubiona muzyka? Rodzaj/piosenka? Słucham wielu piosenek! Oprócz tych z gatunku disco polo.

5. Ostatnio przeczytana książka? Szczerze nie pamiętam ze względu na to, że było to bardzo dawno temu.

6. Czym zajmujesz się na co dzień? Obecnie leczeniem kontuzji. :)

7. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z piłką? Ile miałeś lat gdy zaczynałeś? Zaczęło się od zwykłego kopania piłki na PGR Arenie! Od najmłodszych lat grałem tam z moim bratem oraz tatą!

8. Trener od którego najwięcej się nauczyłeś? Zdecydowanie Piotr Kondej, który pokazał jak powinno się grać dobry futbol! Drugim trenerem jest Michał Biedrzycki, który na orlikowych gierkach wpajał mi do głowy Kataloński styl gry, który pozostał do dziś. :D

9. Twój wcześniejszy klub/kluby? Jestem wychowankiem obecnego klubu!

10. Ulubiona pozycja na boisku? Środkowy pomocnik.

11. Jak trafiłeś do Wilgi? Podczas piłkarskiego pojedynku braci Wasilka na obiekcie naszego klubu, Pan Krzysztof Baran zauważył niewyobrażalnie wielki potencjał u obydwu zawodników, stwierdził, że obaj musimy grać dla tego klubu, po czym dołączyliśmy do zespołu juniorów!

12. Ulubiony klub? FC Barcelona!

13. Najlepszy piłkarz na świecie? Odpowiedź jest prosta! - Leo Messi! Nie ma drugiego piłkarza, który mógłby się z nim równać.

14. Najlepszy piłkarz w Polskiej Ekstraklasie? Z tego co zauważyłem jest to Carlitos z Wisły Kraków.

15. Najlepszy piłkarz z naszej ligi? Wydaję mi się, że Sitarek z Sobolewa.

16. Najlepszy zawodnik przeciwko któremu grałeś? Zdecydowanie Sebastian Papiernik z Wilgi Garwolin.

17. Najlepszy zawodnik z naszego klubu? Myślę, że jest nim Budyń! (Ale to dlatego, że ja jestem kontuzjowany. xD)

18. Najbardziej niedoceniany zawodnik naszej drużyny? Zyziu! Ktoś z takimi umiejętnościami zasługuje na dużo więcej gry!

19. Zawodnik Wilgi z największym potencjałem? Kuba Jakubik! Niesamowite warunki oraz duże umiejętności. Uważam, że ma potencjał by przewyższyć naszego poprzedniego bramkarza Czarnego!

20. Największy żartowniś szatni? Zdecydowanie Budyń!

21. Największy imprezowicz? Wskazać tu tylko jedną osobę to byłby grzech. Każdy zawodnik naszego klubu to elitarny imprezowicz! Jednak ostatnio na to miano zasługuje Kamil Kajka! ;)

22. Największy modniś? Myślę, że Paweł Młot. Zawsze uprasowane dresy, białe kalosze, które nie brudzą śniegu i wkasane palto w spodnie! :)

23. Kto jest największy nerwusem? Nasz kapitan - Czołg!

24. Kogo byś wysłał do MMA? Tylko Cypel ma odpowiednie warunki, żeby zmierzyć się z Hardcorowym Koksem!

25. Kogo do Tańca z Gwiazdami? Maćka Szymanka. Człowiek po kursie tanecznym mający największe doświadczenie w tej dziedzinie!

26. Kto z drużyny napisałby najciekawszą książkę? Wasyl, który napisałby zbiór żartów na temat Czarnego Humoru! Drugą napisałby Kołek na temat jak wyrywać panienki, a nosiłaby nazwę '' Świnki, loszki i laseczki.'' No i Dominik Poświata poradnik jak szybko zdemontować samochód. Rozdział pierwszy - tablica rejestracyjna! :D

27. Twój cel na tą rundę i przyszły sezon? Moim celem jest powrót do pełni zdrowia po kontuzji.

28. Kogo nominujesz do kolejnego wywiadu? Nominuję Michała Zielińskiego!