Prześwietlenie nr 8 - Piotr Kondej

Nie jedna osoba z niecierpliwością czekała na to "Prześwietlenie"
Zawodnik, który od lat dyryguje drugą linią naszej drużyny...

PIOTR KONDEJ

1. Ile masz lat? Od poniedziałku 31.

2. Pseudo? Sporo tego jest. Najbardziej popularne i znane to chyba Pietka, Pejtonik, Pejton.

3. Moja najlepsza cecha charakteru to: Wydaje mi się, że uczciwość. Choć pewnie znaleźliby się tacy co mieliby inne zdanie na temat tej cechy u mnie.

4. Ulubiona muzyka? Rodzaj/piosenka? Nie mam jakiegoś jednego rodzaju muzyki , który lubię słuchać. Dobór zależy od nastroju i okoliczności. Np. przed meczami bardzo często słuchałem Rocka, ale warunek był jeden : musiała być to muzyka bardzo głośna . To wzbudzało we mnie odpowiedni poziom emocji.

5. Ostatnio przeczytana książka? Ciężko powiedzieć…:) Może powiem tak: nie przekonałem się jeszcze do tej formy spędzania wolnego czasu.

6. Czym zajmujesz się na co dzień? Pracuję jako agent ubezpieczeniowy dla firmy PZU, a po godzinach sporo czasu zajmuje mi opieka nad moim 3,5 letnim synem Frankiem.

7. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z piłką? Ile miałeś lat gdy zaczynałeś? Choć tego nie pamiętam to mój tata do tej pory „chwali się” że w wieku 5 lat złamałem mu palec u nogi, bo odważył się mnie kiwnąć… Przynajmniej od tego momentu tego nie robił :) Na naszym słynnym Zgórzańskim skupie świń u Heńka Grązki graliśmy odkąd już pamiętam. A pierwsze poważne granie zacząłem od 5 klasy szkoły podstawowej w drużynie juniorów Wilgi Garwolin, z którą to drużyną pojechałem po dwóch treningach od razu na obóz przygotowawczy kosztem chłopaków którzy trenowali już od około roku. Przez co z początku nie byłem zbyt lubiany w drużynie.

8. Trener od którego najwięcej się nauczyłeś? Wszyscy którzy mnie trenowali w jakiś sposób wpłynęli na mój rozwój piłkarski, ale wydaje mi się, że najwięcej nauczył mnie pierwszy trener, czyli Witold Trzmielewski.

9. Twój wcześniejszy klub/kluby? Tylko Wilga :) Najpierw Garwolin, później Miastków i jeszcze Amur przez chwilę.

10. Ulubiona pozycja na boisku? Może to wielu ludzi zaskoczy, ale zawsze najlepiej czułem się na prawej obronie w grze czwórką z tyłu. Wg mnie grałem tam najlepsze mecze w swojej karierze. Środkowym obrońcą i pomocnikiem zostałem raczej z przymusu i nie uważam się za dobrego zawodnika na tych pozycjach.

11. Jak trafiłeś do Wilgi? Została rozwiązana drużyna juniorów Wilgi Garwolin, w której grałem i po namowach taty ,trenera Kowalskiego i Karola Kondeja postanowiłem przenieść się do Miastkowa. Zakładałem, że jeszcze kiedyś wrócę do Wilgi Garwolin, ale ostatecznie tak się nie stało.

12. Ulubiony klub? FC Barcelona

13. Najlepszy piłkarz na świecie? Messi

14. Najlepszy piłkarz w Polskiej Ekstraklasie? Patrząc po nazwiskach to wychodzi mi na to że Marcos Evangelista de Morais – Cafu … ;) . Szczerze to nie mam pojęcia.

15. Najlepszy piłkarz z naszej ligi? Dobry jest ten „Małpa” z Dębów , taki z Mazovii II z przodu też fajnie grał(chyba Smoderek?? Jakoś tak) z tych co pamiętam. Domański z Wilgi też godny uwagi.

16. Najlepszy zawodnik przeciwko któremu grałeś? Chyba Grzegorz Piesio jeszcze z czasów Wilgi Garwolin to z pozycji obrońcy. A jako atakujący, to bardzo niewygodny do gry jest nasz Cichy.

17. Najlepszy zawodnik z naszego klubu? Jednak ta pokraka Domański.

18. Najbardziej niedoceniany zawodnik naszej drużyny? Kamil Latuszek

19. Zawodnik Wilgi z największym potencjałem? Z młodych zawodników spory potencjał zauważam u Bartka Jaronia. Choć jest też kilku innych utalentowanych chłopaków.

20. Największy żartowniś szatni? Michał Biedrzycki

21. Największy imprezowicz? Michał Biedrzycki

22. Największy modniś? Rafał Gajownik

23. Kto jest największy nerwusem? Damian Baran i Paweł Cichecki

24. Kogo byś wysłał do MMA? Kamil Latuszek

25. Kogo do Tańca z Gwiazdami? Zdecydowanie Damian Baran. Wszechstronnie uzdolniony człowiek.

26. Kto z drużyny napisałby najciekawszą książkę? Myślę, że: „Obrady okrągłego stołu” Kamila Latuszka byłyby ciekawą pozycją.

27. Twój cel na tą rundę i przyszły sezon? Celem jest oczywiście utrzymanie. A moim osobistym to uzyskanie jak najwyższej formy i pokazanie szczególnie naszej młodzieży że można pomimo wielu przeciwności.

28. Kogo nominujesz do kolejnego wywiadu? Łukasz Wasilka