Prześwietlenie nr 11 - Paweł Cichecki

Udało się, długo trzeba było czekać na to "Prześwietlenie" ale już jest! Najlepszy napastnik wśród obrońców i najlepszy obrońca wśród napastników, po prostu...

PAWEŁ CICHECKI

1. Ile masz lat? Jeszcze przez chwilę 29.

2. Pseudo? Cichy, choć znalazło by się pewnie jeszcze kilka.

3. Moja najlepsza cecha charakteru to: chyba zawziętość, która przydaje mi się na boisku.

4. Ulubiona muzyka? Rodzaj/piosenka? Oprócz metalu, którego podczas wyjazdów słuchał Czarny, to każda muzyka w zależności od humoru.

5. Ostatnio przeczytana książka? Ostatnio nie miałem czasu na czytanie książek

6. Czym zajmujesz się na co dzień? Pracuję w KP PSP Otwock, choć nie wszyscy mogą wiedzieć co znaczy ten skrót, np. Michał Biedrzycki zwany Czarnym (chociaż bardziej by pasowało siwym)

7. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z piłką? Ile miałeś lat gdy zaczynałeś? Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzałem grając w piłkę, a do najlepszego klubu-Wilgi Miastków trafiłem w podstawówce.

8. Trener od którego najwięcej się nauczyłeś? Zdecydowanie Tomasz Gugała.

9. Twój wcześniejszy klub/kluby? Od zawsze tylko Wilga Miastków.

10. Ulubiona pozycja na boisku? Oczywiście napastnik, choć niestety najczęściej gram jako obrońca.

11. Jak trafiłeś do Wilgi? Na pierwszy trening zabrał mnie starszy brat Marcin, gdzie okazało się, że mam spory talent i wyróżniam się na tle starszych kolegów :)

12. Ulubiony klub? Barcelona

13. Najlepszy piłkarz na świecie? Messi

14. Najlepszy piłkarz w Polskiej Ekstraklasie? Trudno powiedzieć.

15. Najlepszy piłkarz z naszej ligi? Przez brak czasu mało ostatnio grałem, więc trudno mi powiedzieć.

16. Najlepszy zawodnik przeciwko któremu grałeś? Doman – zawsze lubiłem grać przeciwko niemu, on nigdy nie odpuszczał, przez co musiałem dać z siebie wszystko, żeby wygrać z nim pojedynek.

17. Najlepszy zawodnik z naszego klubu? Zdecydowanie ktoś z naszych „starych” seniorów (Czarny, Doman, Jarek, Pietka, Zyzio)

18. Najbardziej niedoceniany zawodnik naszej drużyny? Łukasz Biedrzycki – Cypel, który ze złamaną ręką zagrał gdy brakowało ludzi.. Według mnie teraz gra zdecydowanie za mało.

19. Zawodnik Wilgi z największym potencjałem? Wydaje mi się, że Paweł Młot miał duży potencjał, lecz niestety go zmarnował, chociaż może jeszcze nie wszystko stracone?

20. Największy żartowniś szatni? Za moich najlepszych czasów to Czarny, teraz chyba Budyń.

21. Największy imprezowicz? Tu muszę sprostować wypowiedź Czarnego, to on zawsze pożyczał kasę ode mnie :)

22. Największy modniś? Oczywiście Czołg.

23. Kto jest największy nerwusem? Mówią, że ja jestem niezłym nerwusem, choć nie do końca bym się z tym zgodził, jak dla mnie największym jest Damian Baran.

24. Kogo byś wysłał do MMA? Cypla

25. Kogo do Tańca z Gwiazdami? Damiana

26. Kto z drużyny napisałby najciekawszą książkę? Myślę, że Czarny miałby tu pole do popisu.

27. Twój cel na tą rundę i przyszły sezon? Utrzymanie w okręgówce, a w przyszłym sezonie chciałbym wrócić do formy z przed kontuzji, bo teraz mam na to zbyt mało czasu.

28. Kogo nominujesz do kolejnego wywiadu? Mojego szwagierka, czyli Zyzia.