Raport po-majówkowy

Ach ta majówka, niby tylko kilka dni a tyle się w nich działo... Szybko nadrabiamy zaległości i przedstawiamy wyniki naszych drużyn wraz ze strzelcami.

Seniorzy w ciągu tygodnia rozegrali trzy spotkania, wszystkie trzy zakończyły się remisami. Ktoś powie, że wreszcie passa bez porażki, ale sęk w tym, że we wszystkich tych trzech meczach wychodziliśmy na prowadzenie i nie potrafiliśmy go utrzymać. Może uda się to w następny weekend?

29.04.2018r.
ZRYW Sobolew - WILGA Miastków 1 - 1 (0-0)

3.05.2018r.
WILGA Miastków - WEKTRA Zbuczyn 3 - 3 (2-1)
⚽ Kruk Hubert
⚽ Biedrzycki Jakub

6.05.2018r.
TAJFUN Jartypory - WILGA Miastków 1 – 1 (0-0)
⚽ Baran Przemysław

Drużyna U16 rozegrała 2 spotkania w tym czasie, w pierwszym uległa na własnym boisku drużynie z Sobolewa, natomiast z wyjazdu do Miedznej przywiozła 3 pkt.

WILGA Miastków – ZRYW Sobolew 2 - 4 (0-2)
⚽ Tomasik Mateusz
⚽ ?

MIEDZANKA Miedzna – WILGA Miastków 1 - 4 (0-3)
⚽ Kajka Przemysław
⚽ Salamończyk Łukasz
⚽ Jakubik Łukasz
⚽ Szustek Michał

U14 rozegrało jedno spotkanie i niespodziewanie wysoko przegrało z drużyną z Mińska Mazowieckiego.

APN Mińsk Mazowiecki –WILGA Miastków 9 - 2
⚽⚽ Kot Mikołaj

Piłkarze z rocznika U11 niestety dalej bez zwycięstwa, dwie kolejne porażki, tym razem lepsze okazały się drużyny z Unina i Trojanowa.

ORZEŁ Unin – WILGA Miastków 14 - 2 (3-0; 2-1; 6-0; 3-1)
⚽ Budzisz Kacper
⚽ Paduch Patryk

GROM Trojanów – WILGA Miastków 4 - 2 (1-0; 0-0; 1-0; 2-2)
⚽⚽ Krzewski Jan

I nasi najmłodsi zawodnicy - U10 niestety też wrócili ze swojego jedynego majówkowego meczu bez punktów, lepszy okazał się Sęp.

SĘP Żelechów –WILGA Miastków 5 - 1
⚽ Zając Paweł